рус | eng | укр |
Інформація про НВП “ЕОС” Продукція Послуги Застосування Система якості Досягнення Зворотній звязок Контакти
Інформація про НВП “ЕОС”
Тел./факс: (+38-057)7381003, 7381101, 7380439
Асинхронні приводи

Науково-виробниче підприємство «ЕОС» було засновано в 1990 р. фахівцями, що мали багаторічний досвід в галузі частотно-регульованого електропривода.
В даний час НВП «ЕОС” здійснює розробку, виробництво, збут та технічне обслуговування перетворювачів частоти для керування асинхронними електродвигунами, регульованих електроприводів змінного струму, комплектних пристроїв керування та розподілу.
Крім того, НВП «ЕОС” здійснює шефмонтаж, налагодження та здачу обладнання «під ключ», навчання фахівців, інжиніринг, консультації.

Продукція НВП «ЕОС” відповідає національним (ДСТУ та ГОСТ) та міжнародним (IEC - МЕК) стандартам, експонувалася на міжнародних виставках, має сертифікат відповідності.
Інтелектуальна власність НВП «ЕОС» захищена патентами та знаком для товарів та послуг.
На підприємстві впроваджена система керування якості у відповідності з вимогами стандарту ISO-9001: 2008. Отримано сертифікат QSCert на відповідність даному стандарту.
В основу політики НВП «ЕОС» покладений інноваційний шлях розвитку. Широко застосовується комп'ютерне моделювання та проектування, що дозволило скоротити термін від видачі технічного завдання до випуску готових вузлів до 2 – 3 місяців.
НВП «ЕОС» тісно співробітничає з провідними науковими та проектними інститутами України та інших країн, у тому числі з НТУ «Харківський політехнічний інститут» та «Київський політехнічний інститут», Інститутом електродинаміки АН України м. Київ, ВАТ «Науково-технічний центр електроенергетики» м. Москва, РУП „БЕЛТЕІ” м. Мінськ, „Енергосталь” м. Харків, АТ “Інститут транспорту нафти” м. Київ, ВАТ «Гіпротрубопровод» м. Москва, «Тюменьгіпротрубопровод» м. Тюмень, Казахський інститут нафти та газу м. Алмати, ТОВ ІК “Казгипронефтетранс” м. Алмати та ін..
НВП «ЕОС» активно приймає участь у міжнародній кооперації, у тому числі в масштабних промислових проектах, у яких взаємодіють багато фірм Європи, Азії й Америки. При цьому виконується повний комплекс робіт – від проектно-дослідницьких до здачі комплектного обладнання «під ключ».
 

 

 
Інформація про НВП “ЕОС” | Продукція | Послуги | Застосування | Система якості | Досягнення | Зворотній звязок | Контакти

Copyright © Науково-виробниче підприємство «ЕОС» 1992-2021
вул. Ак. Павлова, 82, г. Харків, Україна 61038 .Тел./факс: (+38-057)7381003, 7381101, 7380439 Усі права на матеріали, що містяться на сайті, охороняются згідно законодавсства України