рус | eng | укр |
Інформація про НВП “ЕОС” Продукція Послуги Застосування Система якості Досягнення Зворотній звязок Контакти
Досягнення
Тел./факс: (+38-057)7381003, 7381101, 7380439
Асинхронні приводи

 

Продукція НВП «ЕОС» працює на багатьох підприємствах комунального господарства, енергетики, металургійної, хімічної, нафтової й іншої галузей промисловості. Найбільш яскраві приклади:

У комунальному господарстві

Участие в проекте природоохранной политики и технологии под руководством Агентства США по международному развитию USAIDУчасть у проекті природоохоронної політики і технології під керівництвом Агентства США по міжнародному розвитку (USAID).

На основі Угоди між Урядами України і США про гуманітарне та науково- технічне співробітництво від 7.05.92 р. під керівництвом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) був розроблений проект природоохоронної політики та технології. Координатором та розпорядником робіт була визначена фірма CH2M HILL International Services, Inc. (США). Зазначена фірма  провела тендер на постачання та впровадження системи регульованого електроприводу потужністю 800 кВт для насосної станції «Сокільники» МКП «Львівводоканал». У тендері приймало участь 13 провідних електротехнічних фірм світу. CH2M HILL визначила переможця – науково- виробниче підприємство « ЕОС». Вибір був обумовлений тим, що « ЕОС» запропонував техніку, що цілком відповідала заданій технічній специфікації, найвищим світовим досягненням в галузі регульованого електроприводу, електроніки та автоматики, діючим стандартам України ( ГОСТ та ДСТУ) та США (NEMA та IEEE), і в той же час за цінами, що є найбільш конкурентноздатними у порівнянні з іншими фірмами.

Комплект електроприводу містив у собі: силовий трансформатор, перетворювач частоти, привідний електродвигун, систему автоматики, діагностики та візуалізації процесів. Усі роботи з контракту: розробка, виготовлення, постачання, монтаж, налагодження, введення в експлуатацію та навчання персоналу були виконані точно відповідно до затвердженого графіка. Американська сторона високо оцінила якість виконання продукції та робіт. Впровадження системи Программа энергосбережения на ПО «Минскводоканал»частотнорегульованого електроприводу на базі перетворювача частоти внесло значний економічний ефект.

Програма енергозбереження на ВО «Мінськводоканал».

У ході реалізації комплексної програми енергозбереження на ВО « Мінськводоканал», Республіка Білорусь, були поставлені та впроваджені десятки частотно-регульованих електроприводів потужністю до 800 кВт – на насосних станціях 1-го та 2-го підйомів, підкачуючих насосних станціях, каналізаційно- насосних станціях.

Постачання ЧРП на Кіровоградводоканал

Для вирішення проблем енергозбереження на КП „Кіровоградводоканал” був поставлений частотно-регульований електропривод ПЧТЕ-1600-Т222 для насосів другого підйому. При цьому була здійснена заміна існуючого синхронного двигуна з номінальною напругою 6000 В на спеціальний частотно-регульований асинхронний коротко замкнутий двигун з номінальною напругою 660 В.

В електроенергетиці

Постачання частотно-регульованного електроприводу потужністю 1250 кВт для Поставка частотнорегулируемого электропривода Гомельской ТЭЦ Гомельської ТЕЦ

У результаті перемоги в міжнародному тендері був поставлений комплектний пристрій типу ПЧТЕ-1250-Т222 для частотно-регульованого електроприводу мережевого насоса Гомельської ТЕЦ, Республіка Білорусь. Електропривод укомплектований асинхронним електродвигуном на напругу 660 В з високими енергетичними та динамічними характеристиками, спеціально розробленим для роботи з перетворювачем частоти. У результаті впровадження частотно-регульованого електропривода була досягнуто економія електроенергії понад 30%. Крім того, на Гомельській ТЕЦ були впроваджені ЧРП виробництва НВП „ЕОС” потужністю 160 – 1600 кВт.

Постачання частотно-регульованих електроприводів для теплоелектроцентралей м. Мінська

У рамках реалізації програми технічного переозброєння та енергозбереження на Мінські ТЕЦ-4 і ТЕЦ-5 були поставлені частотно-регульовані електроприводи серії ПЧТЕ для приводів насосів і вентиляторів потужністю 75 – 1600 кВт.

У нафтовій промисловості.

Впровадження частотно-регульованих електроприводів ПЧТЕ на діючій НПС «Каламкас».

Вперше на території СНД були успішно впроваджені частотно-регульовані електроприводи на нафтоперекачувальній станції « Каламкас» ЗАТ «КазТрансОйл».

Внедрение частотнорегулируемых электроприводов ПЧТЭ на действующей НПС «Каламкас» Розташована на півострові Бузачі (Західний Казахстан) НПС «Каламкас» була найбільш віддаленою від генеруючого джерела електроенергії МАЕКа ( Мангишлакський атомний енергокомбінат). Розробка нових нафтових родовищ у цьому районі різко збільшило споживання електроенергії. Запуск насосних агрегатів на НПС «Каламкас»  ставав проблематичним через затяжні та важкі пуски асинхронних електродвигунів, що у свою чергу приводило до їх відключення пристроями релейного захисту. Іншою проблемою було регулювання режиму перекачування, і вона вирішувалася двома способами - регулюванням тиску на виході станції регулятором тиску та підбором агрегатів з різними діаметрами робочих коліс. Завдання підтримки певного тиску на виході станції спричиняла ще одну проблему – проблему торцьових ущільнень, тому що в порожнині насоса та ділянці трубопроводу від насоса до регулятора тиску був постійно присутній максимальний робочий тиск насоса. Робота агрегатів у таких режимах супроводжувалася підвищеними шумами та вібрацією, що у свою чергу знижувало загальну надійність роботи агрегатів та приводило до підвищеного зносу вузлів як насосів, так і електродвигунів.

У  результаті перемоги в тендері були поставлені та введені в експлуатацію “під ключ” частотно-регульовані електроприводи серії ПЧТЕ- Т222 виробництва НВП «ЕОС» потужністю 1000 та 1250 кВт. Роботи проводилися в умовах діючої НПС та були виконані у точно визначені терміни . ПЧТЕ мають контейнерне виконання із системою кліматизації. Завдяки цьому був забезпечений оптимальний температурний режим обладнання в умовах пустелі, захист від пилу, у тому числі сольового.

Після впровадження була проведена оцінка ефекту від впровадження частотно-регульованих електроприводів.

Першим найбільш відчутним результатом стала можливість плавного пуску електродвигуна зі струмом, що не перевищує 0,5*Iном. При частотному пуску зникли гідравлічні удари в трубопроводі, знизилися динамічні навантаження на торцьові ущільнення і радіально-підпірні підшипники насосного агрегату. Використання 2-х комплектів частотно-регульованих електроприводів дозволило підвищити надійність роботи нафтоперекачувальної станції завдяки резервуванню в роботі, зниженню поломок двигунів, насосів та іншого обладнання.

Другим важливим показником стала економія електроенергії. Тиск нафти в трубопроводі на виході станції та продуктивність тепер регулювалося перетворювачем частоти. Питома витрата електроенергії на прокачування 1 т нафти знизився в 2,5 рази.

Наступним результатом стало різке зниження шумів і вібрацій в електродвигуні та насосі. Заслінка регулятора тиску на виході станції знаходиться тепер у цілком відкритому стані. Використання частотно-регульованого електропривода серії ПТЧЕ для керування стандартним асинхронним електродвигуном серії 4АЗМП знизило навантаження, нагрів та шуми в двигуні в статичних та динамічних режимах роботи.

Внедрение частотнорегулируемых электроприводов на НПС «Большой Чаган» экспортного нефтепровода Атырау- СамараВпровадження частотно-регульованих електроприводів на НПС «Большой Чаган» експортного нафтопроводу Атырау- Самара. 

В результаті спільної роботи цілого ряду фірм було здійснено впровадження 4-х частотно-регульованих електроприводів магістральних насосних агрегатів НМ 3600-230 потужністю 3150 кВт на НПС „Большой Чаган” ЗАТ „КазТрансОйл” експортного нафтопроводу Атирау- Самара. Здійснена поставка системно- інтегрованого комплексу обладнання в складі перетворювачів частоти у контейнерному виконанні з системою климат- контролю, спеціальних сухих перетворювальних трансформаторів для зовнішнього розміщення, інтерфейсу сполуки з АСК верхнього рівня ( SCADA ) та ряд іншого обладнання. Повністю вирішені питання електромагнітної сумісності перетворювача частоти зі стандартними асинхронними двигунами.

Впровадження частотно-регульованих електроприводів на ГНПС «Кумколь»
 Кумколь є найбільшим нафтовим родовищем у центральній частині Казахстану. Це є одна з основних ресурсних баз для постачання нафтопроводу в Китай «Атасу- Алашанькоу». На головній нафто перекачувальній насосній станції «Кумколь» ЗАТ «Казтрансойл», в умовах різко континентального клімату були поставлені та впроваджені комплекти частотно-регульованих електроприводів серії ПЧТЕ потужністю 3500 кВт у контейнерному виконанні. ЧРП виконані по 12-ти пульсній схемі, що забезпечує їх електромагнітну сумісність з розташованим на станції обладнанням. 
 

 

 
Інформація про НВП “ЕОС” | Продукція | Послуги | Застосування | Система якості | Досягнення | Зворотній звязок | Контакти

Copyright © Науково-виробниче підприємство «ЕОС» 1992-2022
вул. Ак. Павлова, 82, г. Харків, Україна 61038 .Тел./факс: (+38-057)7381003, 7381101, 7380439 Усі права на матеріали, що містяться на сайті, охороняются згідно законодавсства України

https://medinfo.dp.ua эффективное Лечение наркозависимости.