рус | eng | укр |
Інформація про НВП “ЕОС” Продукція Послуги Застосування Система якості Досягнення Зворотній звязок Контакти
Послуги
Тел./факс: (+38-057)7381003, 7381101, 7380439
Асинхронні приводи

 

Впровадження енергозберігаючих технологій та засобів автоматизації - не просто купівля та продаж товару. Високий економічний ефект та короткий термін окупності інвестицій може бути досягнутий тільки при кваліфікованому виконанні цілого ряду робіт.

Інжиніринг

Один із запорук успіху - правильний вибір об'єкта для впровадження. Фахівцям споживача добре відома технологія виробництва та режими роботи обладнання. Фахівці НВП «ЕОС» з енергоменеджменту та енергоаудиту знають властивості своєї техніки та методи оцінки ефекту від її застосування. У результаті спільної роботи на підприємстві споживача та із залученням проектних організацій, з'являється комплексний технічний проект на основі впровадження енергозберігаючих технологій та засобів автоматизації. При цьому здійснюється розрахунок економії електроенергії, терміну окупності інвестицій, вибір найбільш ефективного обладнання для вирішення поставлених завдань та складається техніко-комерційна пропозиція на його постачання. При виконанні масштабних проектів створюються консорціуми за участю проектних, фінансових організацій та виробників устаткування з різних країн світу. У результаті досягається синергетичний ефект – увесь комплекс обладнання щонайкраще пасує один до іншого по технічним характеристиках, має конкурентоспроможну ціну та постачається в оптимальний термін.

Здача «під ключ»

 

Після постачання обладнання здійснюється комплекс монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Роботи проводяться з залученням спеціалізованих будівельно-монтажних організацій у країні замовника й у тісній співпраці з фахівцями споживача.
Крім досягнення цілей, поставлених у проектному завданні, в результаті спільної творчості фахівців НВП «ЕОС» та споживача можливе досягнення інших позитивних ефектів, що не могли бути передбачені на стадії проектування.

 

Навчання персоналу

У ході пусконалагоджувальних робіт здійснюється навчання персоналу споживача правилам роботи на обладнанні. Більш повне теоретичне та практичне навчання відбувається в лабораторії, випробувальній станції та навчальному класі НВП «ЕОС». Заняття здійснюють провідні спеціалісти НВП «ЕОС». По закінченні курсу навчання видається сертифікат.

Сервісне обслуговування

Відносини зі споживачами не закінчуються після гарантійного терміну продукції. Протягом усього терміну служби здійснюється технічна підтримка наших споживачів, даються консультації по можливостях застосування нашої техніки, усуненню виниклих проблем. Можливе надання різноманітної технічної допомоги. І, звичайно ж, постачання необхідних запасних частин.

 

 

 
Інформація про НВП “ЕОС” | Продукція | Послуги | Застосування | Система якості | Досягнення | Зворотній звязок | Контакти

Copyright © Науково-виробниче підприємство «ЕОС» 1992-2021
вул. Ак. Павлова, 82, г. Харків, Україна 61038 .Тел./факс: (+38-057)7381003, 7381101, 7380439 Усі права на матеріали, що містяться на сайті, охороняются згідно законодавсства України